KAVİ DÜĞÜN SALONU / KIR BAHÇESİ - ADIYAMAN / ADIYAMAN | https://dugunsalonuara.com
KAVİ DÜĞÜN SALONU / KIR BAHÇESİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 121 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SONER ŞEKER
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Eski Diş Hastanesi, Yeni Sağlık Müdürlüğü Yanı. (Esentepe minübüsleri son ...
  İl/İlçe
  ADIYAMAN / ADIYAMAN
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  adiyamankavisalon@gmail.com
  Kapasite
  1500 Kişi.
  Web Sitesi
  www.kavisalon.com

  KAVİ DÜĞÜN SALONU / KIR BAHÇESİ ; Düğün , Nişan , Kına , Sünnet , Toplantı , Kokteyl , Konferans , Parti , Açılış , Doğum günü , Mezuniyet , Bayi Toplantısı … 2018 Rezervasyonlarınız İçin Teklif Al Butonundan Hizmetlerimizle İlgili Teklif Alabilirsiniz.

   

  Kavi Salon mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz konuklarımıza; kına, nişan, düğün, balo ve her türlü davet organizasyonlarınızda mutlu anlar yaşatmak için varız. Size sadece unutamayacağınız bir günün heyecanını ve keyfini yaşamak kalsın.

  Kavi Salon Adıyaman’da düğün sektöründe adından söz ettiren kalite ve çalışma anlayışıyla, ilk günümüzden bu yana her geçen gün kendimize kattığımız yeniliklerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar çok sayıda düğün, nişan, sünnet ve organizasyonlar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık. Kavı salon kapalı mekan 800-1000 ,açık kır bahçesi 1500-1700 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir..Adıyaman ‘da tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği merkezi konumda bulunan Kavi Salon gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığı avantajına sahiptir.

  Salonumuz, Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ,çocuk oyun salonu ve servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak. Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.

  Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanımızı masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.

  Özel günler özel mekanlar ister…….

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll